![Зеленський звільнив з посади заступника командувача Нацгвардії: що відомо](https://thumbor.my.ua/MLISNKCVXw-pMf-YoeZPkE5iXVg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F3109735de1e817ac78804d953b66b946.jpg)
Зеленський звільнив з посади заступника командувача Нацгвардії: що відомо
Дзюба був призначений на посаду в червні 2019 року.
Президент України Володимир Зеленський у суботу, 11 лютого, звільнив заступника командувача Нацгвардії України Руслана Дзюбу.
Про це йдеться в указі, який опублікований на сайті президента України.
"Звільнити Дзюбу Руслана Володимировича з посади заступника командувача Національної гвардії України", - йдеться в указі президента.
Причини звільнення високопосадовця наразі невідомі.
Зазначимо, що від червня 2019 року Руслан Дзюба був заступником командувача Національної гвардії з тилу — начальником логістики.
Нагадаємо, 10 лютого Уряд України звільнив з посад п’ятьох заступників міністра внутрішніх справ та першого заступника міністра економіки. Також в Україні прогнозують подальші кадрові чистки в органах державної влади.
Читайте також:
- "Якщо процес почнеться, ви одразу це побачите": Данілов про звільнення Резнікова
- Суд арештував закупівельника Міноборони, звільненого після скандалу з продуктами для ЗСУ
- "Весна скоро": Арахамія відзвітував про проведені обшуки, затримання та звільнення
Зеленський за 11 лютого: землетрус у Туреччині, бої на фронті та сюрпризи від РНБО
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)