/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F953c26c81c3ea9a41f996697356c566b.jpg)
Найскладніша ситуація зі світлом після російської атаки на Харківщині – Укренерго
Після масованого ракетного та дронового удару РФ енергосистема України отримала пошкодження на сході, заході та півдні, проте найскладніша ситуація на Харківщині.
Про це у п’ятницю, 10 лютого, повідомляє пресслужба Укренерго.
– Найбільш складна ситуація наразі на Харківщині. Зараз там тривають аварійні відключення. Мережеві обмеження через атаку діють на Хмельниччині, а також зберігаються на Одещині та Київщині. Дефіцит в енергосистемі – значний, – сказано в повідомленні.
Зазначається, що ремонтні бригади вже займаються ліквідацією наслідків прильотів та розпочинають аварійно-відновлювальні роботи.
В інших регіонах покриття споживання поступово повертається в межі визначених лімітів.
– Оприлюднений раніше графік проведення вимірів фактичного споживання електроенергії наразі скасовано. Про новий розклад проведення вимірів та необхідного для цього зняття обмежень споживання буде повідомлено додатково, – додали в Укренерго.
В компанії нагадали, що по всій Україні знов оголошено повітряну тривогу, та закликали усіх перебувати в укриттях.
