/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F57aaccc2f63826f3bdd2dbd218fa55ff.jpg)
Небезпека з Чорного моря: Росія тримає напоготові п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр" – ВМС
Україні з моря загрожують 32 "Калібри".
Станом на 9 жовтня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають п'ять ворожих носіїв крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом – 32 ракети.
Про це повідомляє пресслужба Військово-морських сил ЗСУ.
В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні до 6 ворожих кораблів та катерів; у Середземному морі – п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр".
За добу, в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Чорного моря – 8 суден, з них 1 судно продовжило рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – 10 суден, з них 2 судна рухались з протоки Босфор.
Маневри Росії у Чорному морі
За даними оперативного командування "Південь", Росія тримає у Чорному морі два надводних та два підводних ракетоносії з "Калібрами". На чергуванні також 1 десантний катер.
Загарбники також продовжують обстріли акваторії Очакова.
Загроза завдання ракетних ударів не зникла, на додачу до неї окупанти застосовують дрони-камікадзе по південних регіонах.
Читайте також:
- Ракетний удар по Запоріжжю: розбирання завалів завершили, кількість загиблих зросла
- Ракетні обстріли Запоріжжя: Кулеба закликав пришвидшити постачання Україні ППО
- Біля кордону стоять 6 батальйонів: розвідка повідомила про бажання Путіна втягнути Білорусь у війну
Путін - Кощей, а його голка схована в Криму - що відбувається на півострові після вибуху | Айдер Муждабаєв
