/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6a15989831ffcaeecd558ef5997075e3.jpg)
Окупанти зруйнували школи у Краматорську та Костянтинівці - ОВА
Окупаційні війська Російської Федерації продовжують "денацифікувати" школи в українських містах.
Окупани обстрілюють мирні населені пункти на Донеччині. Росіяни зруйнували два навчальні заклади у Краматорську та Костянтинівці.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Крім того, у ніч проти 21 липня була обстріляна промислова частина Краматорська. Йдеться про підприємства СКМЗ та НКМЗ.
Значної шкоди завдали росіяни Бахмуту. Там вкотре загарбники обстріляли центральну частина міста. У Торецьку на подвір'я приватного будинку прилетіла ворожа ракета. На щастя, не розірвалася, наголосив голова ОВА.
Крім того, касетним боєприпасом російські війська обстріляли Іванівку Черкаської громади. Загарбники пошкодили приватний будинок.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff8a6e14170af249ceda2c6c6968257d7.jpg)
Нагадаємо, у ніч проти 21 липня армія країни-агресоркивдарила з "Градів" по Нікопольському району. Окупанти випустили по Червоногригорівській громаді понад 20 реактивних снарядів.
Читайте також:
- Окупанти намагаються наступати на Бахмут і штурмують Новолуганське - Генштаб
- Наступ росіян на Донбасі досягне кульмінації у найближчі тижні - ISW
- "Путін ні на йоту не змінив вимог": Жданов прокоментував балаканину Росії про переговори з Україною
Окупанти знову обстріляли Нікополь - 2 загинули, 9 поранені

