![Смертельна ДТП у Туреччині з українцями: у МЗС розповіли про кількість та стан постраждалих](https://thumbor.my.ua/yzJ9u5krnZw8V7beb7JwFab47S8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F130dfd0e309730e060d00e409f220816.jpg)
Смертельна ДТП у Туреччині з українцями: у МЗС розповіли про кількість та стан постраждалих
За попередніми даними, загиблий водій був громадянином Туреччини.
У Туреччині внаслідок ДТП з двома автобусами 35 українців отримали травми.
Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.
"Туреччина: в провінції Мугла сталася ДТП із українськими туристами. 35 людей зазнали травм легкої і середньої тяжкості. Їм надається медична допомога. Загроз життю немає. Консули взаємодіють із правоохоронцями, туроператором і страховою компанією для надання консульської допомоги", - написав він у своєму Twitter.
Туреччина: в провінції Мугла сталася ДТП із українськими туристами. 35 людей зазнали травм легкої і середньої тяжкості. Їм надається медична допомога. Загроз життю немає. Консули взаємодіють із правоохоронцями, туроператором і страховою компанією для надання консульської допомоги
— Oleg Nikolenko (@OlegNikolenko_) September 13, 2021
Нагадаємо, раніше турецькі ЗМІ повідомили, що 13 вересня в турецькій провінції Мугла сталася дорожньо-транспортна пригода за участі туристичного автобуса з українськими та російськими туристами. За попередньою інформацією, в автобусі перебувала 41 людина.
У водія туристичного автобусу стався серцевий напад і він не впорався з керуванням та здійснив зіткнення зі студентським автобусом, що їхав з протилежного напрямку. Відомо, що у ДТП також постраждали і студенти, стан трьох із них важкий. Сам же водій загинув на місці події. Попередньо відомо, що він був громадянином Туреччини.
Новини світу: у Туреччині сталась аварія за участю туристичного автобуса
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)