Уже 1 вересня розпочнеться новий навчальний рік. Усі поспіхом бігають магазинами, шукаючи найкращу шкільну форму.
Якою має бути шкільна форма у 2021 році – комфортною або стильною? Та чи можливо об’єднати ці поняття в єдине? Ексклюзивно для Фактів ICTV персональний стиліст Юлія Крижалко розповіла про тренди одягу для школярів.
– Як стиліст завжди кажу, що у одязі нам має бути комфортно. Не повинно нічого заважати, тим більше, коли це стосується одягу школяра, – наголосила Юлія.
Крижалко зазначила, що стандартний набір – піджак, брюки, спідниця темно-синього чи бордового кольорів – уже давно неактуальні для світосприйняття сучасного школяра. Найкраще – прислухатися до дитини, її побажань. І проаналізувати – у чому їй комфортно, що наразі полюбляє носити молодь. Звісно, одяг має відповідати місцю.
Юлія радить придивитися до світшотів та худі, адже у них набагато зручніше, аніж у класичному піджаку, який дитина, скоріш за все, одягне лише на перший та останній дзвоник.
– Наприклад, відомий український дизайнер Андре Тан розробив власну колекцію шкільного одягу, і пропонує відкинути застарілі стандарти шкільної форми та імплементувати у шкільний гардероб куди більш актуальніші моделі: погратися із цікавими фасонами, принтами та формулами образу, – зазначила стиліст.
Шкільна форма 2021 для дівчаток:
- гольф, брюки палаццо, ранець у принт актуального кольору camel та чорні лофери;
- темно-синя сукня з воланами, біла сорочка, білі кеди;
- біла сорочка, міні-спідниця зі складками в клітинку, металевий ланцюжок на спідничці, масивні кросівки, сумка шопер.
Шкільна форма 2021 для хлопчиків:
- сорочка з накладними кишенями, брюки прямого крою, білі кеди, рюкзак з принтом;
- куртка-бомбер у клітинку, біла футболка, темно-сині джинси, мокасини;
- джемпер, сорочка, брюки в клітинку, білі кеди.
Рекомендації: віддавайте перевагу більше натуральним тканинам, таким як вовна, віскоза, батист.
Також врахуйте, що школяру потрібно більше комплектів одягу, щоб їх змінювати. Найкраща комбінація – коли у нас є вдвічі більше “верхів”, аніж “низів”. Наприклад, чотири-шесть светрів до двох пар брюк. Так ми отримаємо різноманіття луків.
– Комплектуючи гардероб школяра, візьміть до уваги те, що зараз носять діти та у чому їм комфортно. Разом проаналізуйте речі, які хочете придбати. Складіть мудборт, і вже тоді відправляйтеся на шопінг, – порадила Юлія.
Речі, які нас оточують у повсякденні, плавно перейшли до усіх сфер нашого життя, не оминаючи шкільну моду.