![Палата представників США узгодила збільшення фінансової допомоги Україні](https://thumbor.my.ua/fVqXHTkHNqu6AnrF0TbPUJJaFqA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F0e068836cd6820618caf70233341639f.png)
Палата представників США узгодила збільшення фінансової допомоги Україні
Палата представників США схвалила законопроект про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році. Згідно з ним, передбачається збільшення фінансової допомоги Україні.
Про це повідомили в прес-службі посольства України в США.
Відповідно до законопроекту, загальна сума грошей, яка повинна бути виділена на допомогу Україні по лінії Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм, становить не менше $481,5 млн. Це на $28,5 млн більше, ніж у 2021 році.
– Із зазначеного кошторису $125 млн будуть виділені на цілі безпеки України за статтею Міжнародне військове фінансування, що на $10 млн більше, ніж у 2021 році, – зазначили в посольстві.
Щоб законопроект набув чинності, його має погодити та схвалити Сенат США. Потім його повинен підписати президент США.
Також американські парламентарії підтримали поправки до санкцій проти Північного потоку-2.
Джерело: Посольство України в США
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)